Menu główne

II miejsce dla Ogrodów Hortulus - TTA 2017

Ogrody Hortulus mają przyjemność podzielić się z Państwem swoim najnowszym osiągnięciem - nasza gra plenerowa Labirynt Mocy w Ogrodach Hortulus Spectabilis, została doceniona przez członków jury prestiżowego konkursu Tourism Trends Awards 2017 i zdobyła Srebro w kategorii "Nowa oferta turystyczna".

 

Konkurs rozgrywał się w ramach konferencji Nowe Trendy w Turystyce 2017, która odbyła się 31.03.2017 r. w Gdańsku w Europejskim Centrum Solidarności.

Podczas corocznego spotkania branży turystycznej, największy nacisk kładziono na omówienie nowych technologii, mobilnych aplikacji i nowoczesnych technik pozyskiwania klientów - stąd cieszy fakt, iż tak bardzo doceniono produkt turystyczny, który odrywa turystów od gadżetów XXI wieki, przenosząc ich do "realu" i prostej fabuły opartej na zapomnianej mitologii słowiańskiej i germańskiej.

Gra Labirynt Mocy, przedstawiona  podczas trzyminutowej prezentacji, otrzymała gromkie brawa od zebranej w sali publiczności.

Uczestnicy zabawy, przenoszą się w świat bogów bogów słowiańskich i germańskich. Gracze, przy pomocy mapy, poszukują ukrytych w labiryncie, punktów kasowych zwanych portalami. Ten, kto pierwszy odbierze bogom ich atrybuty (czyli skasuje karty) i wydostanie się z labiryntu, wygrywa zmagania. Gra porusza wyobraźnię dorosłych i dzieci oraz promuje zabawę na świeżym powietrzu.

czytaj więcej o naszej grze http://hortulus-spectabilis.com.pl/informacje/zabawa-w-labiryncie