Menu główne

Już są! Puzzle z wizerunkiem największego na świecie labiryntu grabowego!

W sprzedaży pojawiły się puzzle z wizerunkiem labiryntu. Plansza do puzzli to 300 elementów doskonałej zabawy. Wzór planszy to autentyczne zdjęcie wykonane z lotu ptaka nad Ogrodami Hortulus Spectabilis. Na planszy puzzli zobaczysz: labirynt, znajdującą się w jego sercu wieżę widokową oraz otaczające go ogrody – Plac boskich róż, Sekretny ogród białej i czerwonej róży, Ogród zegarów i hortensji oraz Gabinet bukowy.

Cała plansza po złożeniu ma wymiar 30x42 cm. W rzeczywistości ten krajobraz w naszych Ogrodach zajmuje ponad 3 ha i jest zaledwie ułamkiem powierzchni całego Ogrodu. Sam labirynt ma powierzchnię 1 ha i 3,2 km korytarzy, po których błądzą Nieustraszeni Zdobywcy Labiryntu, grający w plenerową Zabawę Labirynt Mocy. Ogrody oraz labirynt możesz zobaczyć podczas wizyty w Ogrodach Hortulus.

   

 Puzzle dostępne są w naszych sklepach stacjonarnych oraz internetowym -> www.sklep.hortulus.com.pl


Puzzle to element serii gier i zabaw Labirynt i Ogrody Hortulus - wyjątkowej serii produktów, zapewniających rozrywkę dla całej rodziny. W jej skład wchodzą: plenerowa zabawa Labirynt Mocy, gra planszowa Labirynt Mocy oraz Puzzle  – największy na świecie Labirynt grabowy. Inspiracją do powstania serii był największy na świecie labirynt grabowy, znajdujący się w Ogrodach Hortulus Spectabilis. Publikacje serii Labirynt i Ogrody Hortulus zdobione są najpiękniejszymi fotografiami wykonanymi w Ogrodach Hortulus. Seria została stworzona z myślą o tym, abyś mógł przenieść zabawę, edukację i wspomnienia z ogrodu również do swojego domu.