Menu główne

Ogrody Tematyczne czynne są od poniedziałku do soboty w godz. 9:30-16:00. W przypadku korzystnych warunków atmosferycznych istnieje możliwość zwiedzania Ogrodów Hortulus Spectabilis. Uwaga! Bilety należy kupić w kasach Ogrodów Tematycznych. Więcej informacji tel.: 602 610 041.

Dzień świra - maskarada w labiryncie! Przebierz się i zwiedzaj za darmo!

25 sierpnia w Ogrodach Hortulus Spectabilis zaroi się od przebierańców! Już po raz kolejny w ostatnią sobotę sierpnia (25.08.2018), każdy kto do Ogrodów Hortulus Spectabilis przyjdzie w przebraniu zwiedzi je za darmo!

Księżniczki z bajek Disneya, Apacze, Wiedźmy, Kowboje czy bohaterowie z Gwiezdnych Wojen? Kogo tym razem zobaczymy między barwnymi rabatami Ogrodów Hortulus? Okaże się podczas Dnia Świra!

Maskarada to ukoronowanie wakacji i popis Waszej kreatywności! Szyte na miarę, wyciągnięte z szafy i przerobione, kupione w sklepie… Tutaj nie ma znaczenia skąd macie swoją kreację.

Zainspiruj się -> zobacz galerię zdjęć z ubiegłorocznej maskarady.

Pamiętajcie, że jak już szaleć to na całego! Sama maska czy korona, to zdecydowanie za mało. Przebranie musi być jednak pełne i nie budzić wątpliwości co do tego czy faktycznie jest przebraniem. Zobacz regulamin maskarady.

Zaszalej w ostatnią sobotę wakacji! Przebierz się albo zobacz jak zrobili to inni! ZAPRASZAMY ;)