Menu główne

Ogrody Tematyczne czynne są od poniedziałku do soboty w godz. 9:30-16:00. W przypadku korzystnych warunków atmosferycznych istnieje możliwość zwiedzania Ogrodów Hortulus Spectabilis. Uwaga! Bilety należy kupić w kasach Ogrodów Tematycznych. Więcej informacji tel.: 602 610 041.

Jesienny weekend za pół ceny w Ogrodach Hortulus!

Już po raz kolejny Ogrody Hortulus biorą udział w Akcji Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny, organizowaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną. Promocyjny weekend odbędzie się 6-7 października. Jesień w Ogrodach jest piękna! Przekonaj się sam, skorzystaj z okazji i zapłać mniej.

W tym czasie ogrody mienią się w barwach złota, czerwieni i brązu. Labirynt zaczyna się powoli przebarwiać i gubić liście. Odnalezienie drogi wyjścia z jego wnętrza nadal stanowi nie lada wyzwanie, jednak z dnia na dzień staje się coraz łatwiejsze.   

Imponująco wygląda Modernistyczny Ogród Traw. Pióropusze miskantów chińskich, turzyc, kostrzew oraz innych odmian i gatunków traw falują w podmuchach wiatru. Drzewa i krzewy zdobią owoce pigwowców, jarzębin, jabłoni rajskich i aronii. Wypoczynek wśród jesiennych bylin, astrów i rozchodników to prawdziwa uczta dla zmysłów. Jesień to również czas zbioru plonów. Ogrodowe aranżacje dopełniają setki dyni.

Podczas jesiennego, promocyjnego weekendu bilet normalny pakietowy (do Ogrodów Tematycznych i Ogrodów Hortulus Spectabilis), kupisz 50% tanień! Złota polska jesień, najpiękniej wygląda w ogrodach... Zapłać mniej i podziwiaj barwy jesieni.   

Cena regularna biletu normalnego pakietowego – 34,00 zł, cena po zniżce 17,00 zł

* Bilet normalny pakietowy - bilet dla dorosłych i młodzieży powyżej 15 lat, upoważniający do zwiedzania Ogrodów Tematycznych i Ogrodów Hortulus Spectabilis