Menu główne

Ogrody Tematyczne czynne są od poniedziałku do soboty w godz. 9:30-16:00. W przypadku korzystnych warunków atmosferycznych istnieje możliwość zwiedzania Ogrodów Hortulus Spectabilis. Uwaga! Bilety należy kupić w kasach Ogrodów Tematycznych. Więcej informacji tel.: 602 610 041.

Dzień świra - maskarada w labiryncie 24.08.2019

24 sierpnia w Ogrodach Hortulus Spectabilis odbędzie się Dzień świra – maskarada w labiryncie. Każdy kto tego dnia do Ogrodów Spectabilis przyjdzie w przebraniu zwiedzi je za darmo. Kopciuszek, Pocahontas, Harry Potter, panda, Kubuś Puchatek czy jednorożec... kogo tym razem będzie można spotkać na rozstaju dróg w labiryncie?

Ponownie liczyny na Waszą kreatywność! Pole do popisu jest duże, bo tematyka przebrań pozostaje dowolna. Stroje muszą być jednak pełne i nie budzić wątpliwości co do tego czy faktycznie są przebraniami. Same gadżety (maski, różdżki itp.) lub makijaż to dla nas zdecydowanie za mało. Maskarada jest ukoronowaniem wakacji, zaszalejcie razem z nami!

Spośród wszystkich przebierańców tradycyjnie wybierzemy i nagrodzimy tego, najlepiej przebranego.Konkurs ogłoszony zostanie po Dniu Świra na naszym profilu na Facebooku. Zdjęcia finalistów opublikowane zostaną w poście konkursowym. O tym kto zdobędzie tytuł najlepieszgo przebierańca zadecydują internatuci na podstawie głosowania.

Po szczyptę inspiracji zapraszamy do galerii przebierańców: kliknij tutaj.

Regulamin maskarady: kliknij tutaj.