Menu główne

Ogrody Tematyczne czynne są od poniedziałku do soboty w godz. 9:30-16:00. W przypadku korzystnych warunków atmosferycznych istnieje możliwość zwiedzania Ogrodów Hortulus Spectabilis. Uwaga! Bilety należy kupić w kasach Ogrodów Tematycznych. Więcej informacji tel.: 602 610 041.

Pełnia lata, a w ogrodzie z dnia na dzień piękniej !

Ogrody Hortulus Spectabilis, nasz nowy kompleks ogrodowy pięknieje dosłownie z godziny na godzinę. Pojawiają się coraz nowe kwiaty, rozrastają się drzewa i krzewy. Jest pełnia lata i pełnia rozkwitu. Nic więc dziwnego, że chętnych do oglądania wszystkich tych cudów natury i tego wszystkiego, co uporządkowała już ręka ogrodnika, jest coraz więcej. Ogrody Hortulus Spectabilis czynne są od zaledwie dwóch miesięcy, ale wieść o nich już się niesie nie tylko po kraju, ale i świecie

Zapraszamy na fotorelację na facebook’owym profilu ogrodów Hortulus Spectabilis.

Ogrody Hortulus Spectabilis można odwiedzać codziennie od wtorku do niedzieli (oprócz poniedziałków) w godzinach 10.30 - 17.30 natomiast Ogrody Tematyczne Hortulus, w których królują kwiaty lata czynne są codziennie od 9.00 do 19.00 (w niedziele i święta 10.00 - 18.00)