Menu główne

Ogrody Tematyczne czynne są od poniedziałku do soboty w godz. 9:30-16:00. W przypadku korzystnych warunków atmosferycznych istnieje możliwość zwiedzania Ogrodów Hortulus Spectabilis. Uwaga! Bilety należy kupić w kasach Ogrodów Tematycznych. Więcej informacji tel.: 602 610 041.

Rośliny odpoczywają... My natomiast podkręcamy tempo.

 

W Ogrodach Hortulus Spectabilis rozpoczął się okres prac budowlano – projektowych, które potrwają aż do kwietnia. Dlatego też, będą one zamknięte dla gości indywidualnych. Wciąż jednak zapraszamy grupy zorganizowane do zwiedzania z przewodnikiem. Zwiedzanie ogrodu możliwe będzie jedynie w dni, w których nie będzie pokrywy śniegu i lodu lub innych niesprzyjających warunków atmosferychnych. Wycieczka musi być wcześniej ustalona, zgłoszona i potwierdzona pod nr. tel. 094 318 13 18 w godz. 9.00 – 15.30 w dni robocze, lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy wszystkich do zwiedzania Ogrodów Tematycznych Hortulus w Dobrzycy oddalonych od Ogrodów Hortulus Spectabilis o 2 km, które są czynne codziennie oprócz niedziel w godzinach 9.00 – 16.00.

Zobacz galerię