Menu główne

Uwaga utrudnienia w ruchu

Dnia 21.09.2019 (sobota) w Dobrzycy lany będzie asfalt. W związku z tym droga na odcinku: zjazdu z DK 11 w miejscowości Borkowice – Kościół w Dobrzycy może zostać zablokowana. Zlecamy skorzystanie z alternatywnych dróg. Osobom jadącym od strony Kołobrzegu zalecamy wybranie trasy przez Dygowo. Osobom jadącym od strony Koszalina zalecamy wybranie trasy przez Łekno lub Parnowo -> Zobacz mapy alternatywnych tras.

Dyniowe Garden Party już 29.09.2019 r.

Rok temu zapoczątkowaliśmy nową tradycję organizacji Dyniowego Garden Party. Po sukcesie I edycji rozpoczęliśmy przygotowania do następnego święta dyni. Już 29 września zapraszamy na kolejną odsłonę Dyniowego Garden Party z jeszcze większą ilością atrakcji. Dynie w różnych odmianach posłużą nam do przygotowania niesamowitych aranżacji, smacznych dań oraz jako rekwizyty do zabaw.

Czytaj więcej: Dyniowe Garden Party już 29.09.2019 r.

Przebierańcy opanowiali Ogrody Hortulus Spectabilis!

 

24 sierpnia w Ogrodach Hortulus Spectabilis odbył się Dzień Świra – maskarada w labiryncie.

Tym wyjatkowym wydarzeniem co roku świętujemy zakończenie lata. Sposobem na ukoronowanie wakacji jest Dzień Świra – maskarada w labiryncie.   Podczas tego wydarzania Ogrody Hortulus Spectabilis można zwiedzić za darmo. Warunek jest jeden – trzeba się przebrać. I tak co roku miłośnicy dobrej zabawy tłumnie ruszają na podboje Hortulusa. Niektórzy dumnie nosząc swe stroje, inni po to by zobaczyć to barwne przedstawienie. Podczas tegorocznej edycji Dnia Świra ogrody odwiedziło blisko 2 000 osób w tym 300 przebierańców.

Czytaj więcej: Przebierańcy opanowiali Ogrody Hortulus Spectabilis!

Podkategorie

Kronika wydarzeń dotyczących Wieży Widokowej i Labiryntu w Ogrodach Hortulus Spectabilis