Menu główne

Ogrody Tematyczne czynne są od poniedziałku do soboty w godz. 9:30-16:00. W przypadku korzystnych warunków atmosferycznych istnieje możliwość zwiedzania Ogrodów Hortulus Spectabilis. Uwaga! Bilety należy kupić w kasach Ogrodów Tematycznych. Więcej informacji tel.: 602 610 041.

Sesja ślubna w ogrodach Hortulus Spectabilis

W ogrodach Hortulus Spectabilis możliwe są sesje ślubne. Czas trwania sesji ślubnej jest ograniczony jedynie w godzinach otwarcia ogrodów. Opłata "sesja ślubna" umożliwia wejście na teren ogrodów pary młodej z grupą do 8 osób towarzyszących.

Koszt sesji ślubnej na terenie ogrodów Hortulus Spectabilis z wykorzystaniem labiryntu i wieży widokowej wynosi 350 zł. Opłatę należy dokonać w kasie ogrodów.

Istnieje możliwość wykupienia sesji fotograficznej w pakiecie dla dwóch ogrodów (Ogrodów Hortulus Spectabilis i Ogrodów Tematycznych Hortulus) w cenie 500 zł. Możliwe jest wykonywanie sesji fotograficznej w drugim ogrodzie w innym dniu.

Inne sesje

Wszystkie inne sesje fotograficzne mające charakter komercyjny muszą być indywidualnie uzgadniane z administracją ogrodów i podlegają indywidualnej wycenie. Istnieje możliwość wynajęcia na cały dzień lub w określonych godzinach labiryntu i wieży widokowej oraz całych Ogrodów Hortulus Spectabilis w dni zamknięte, tj. - w poniedziałki (dotyczy czerwca, lipca i sierpnia) lub w inne dni tygodnia (dotyczy to pozostałych miesięcy)

Nazwa ogrodów i labiryntu jest zastrzeżona i prawnie chroniona.
Ogrody i labirynt są projektem autorskim i podlegają ochronie w myśl ustawy o prawie autorskim